ÁLLÁSLEHETŐSÉG

4N Építésziroda Kft. folyamatosan bővíti csapatát és építész munkatársakat keres több munkakörbe is. Az irodát irányító vezető építész tervezők kiemelkedő elméleti tudással és gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek, akik irányítása mellett folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét tudjuk biztosítani munkatársaink számára.

Elvárásaink:

  • Munkakedv, nyitottság, szakmai elhivatottság
  • Archicad magas szintű felhasználói ismerete, BIM-csapatmunka terv jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Feladatok:

  • Vezető tervező által meghatározott feladatok ellátása
  • Engedélyezési és kiviteli tervek készítése, csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Előnyt jelent:

  • Építészmérnöki diploma
  • 2-3 év irodai munkatapasztalat
  • 3d-s modellezői, látványtervezői gyakorlat

Helyszín:

Budapest, XI.kerület,  Alsóhegy utca

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz és portfólió mellékelésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni (max 5 Mb):

office@4narchitects.hu