ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Aktuálisan induló nagyobb volumenű munkáihoz a 4N Építésziroda Kft. építész munkatársakat keres több munkakörbe is. Az irodát irányító vezető építész tervezők kiemelkedő elméleti tudással és gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek, akik irányítása mellett folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét tudjuk biztosítani munkatársaink számára.

Meghirdetett munkakörök:

  • Építész tervező ( minimum 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező okleveles építészmérnök, teljes munkaidőben)
  • Friss diplomás építész (okleveles építészmérnök, teljes munkaidőben)
  • Építész gyakornok (negyed vagy ötödéves egyetemi építész hallgató, részmunkaidőben

Feladatok:

  • Vezető tervező által meghatározott feladatok ellátása
  • Koncepció-, Engedélyezési és kiviteli tervek készítése, csapatmunkában való részvétel

Elvárásaink:

  • Munkakedv, nyitottság, szakmai elhivatottság
  • Archicad 23-26 magas szintű felhasználói ismerete, 3d modellezési ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, munkabírás

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, minőségi tervezési munkák
  • Nagy léptékű tervezési munkákban való részvétel lehetősége
  • Lendületes, fiatalos csapat, családias hangulat
  • Gyors szakmai fejlődés lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Helyszín:

Budapest, XI.kerület,  Alsóhegy utca

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz és portfólió mellékelésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni (max 5 Mb):

office@4narchitects.hu